Map Of The Soul 7 [manicure inspiration]

Wiem, że nie jest najlepsze bo samo to, że zdjęcia zrobiłam dopiero po tygodniu (bo wcześniej nie miałam albo dobrego światła albo czasu) czy też moje skórki na przybliżeniach nie wyglądają zbyt korzystanie (zdjęcia z lutego, w sumie od nowego roku ogólnie mam problem z dłońmi pomimo kremowania, olejowania etc., niestety za dużo wody i detergentów niekorzystanie na to wpływa) ale wracam z kolejnym wpisem. Żyję, jakoś się trzymam choć sytuacja jaką obecnie wszyscy mamy nie jest zbyt wesoła. 
Tytuł nawiązuje do albumu okładki (i tytułu samego albumu), oczywiście znów chodzi o zespół BTS. 😂 Ich nowy album pojawił się w lutym i nie ma dnia bym go choć raz nie przesłuchała. Pokazywałam już to zdobienie na Instagramie ale gorszej jakości. 


Do zdobienia wykorzystałam głównie biel i niebieskości plus kilka kolorowych akcentów. Wszystkie lakiery na zdjęciu poniżej, mamy tu starą wersję lakierów Claresa i lakiery od Neess a także biały lakier kupiony w Biedronce (jak za 10 zł to jakość ma naprawdę niezłą!) i jeden z aliexpress. 


Dodatkowo wykorzystałam wzór z płytki B. loves plates, feather fever a także sztuczne piórko (ostatni paznokieć)
Do zobaczenia. 😉

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz