Chimmy i TATA z BT21 | Elisium | Ręczne malowanki

Cóż, ostatnio ciągle coś, jak nie pogoda przez którą czuję się jakby wypompowano ze mnie wszelkie siły życiowe to inne sprawy. Ale dziś mam trochę czasu więc zrobię kilka wpisów na zaś by publikować częściej. Bo kontent mam, tylko chęci przez pogody a czasem i czasu brak. 
W dodatku ostatnio denerwuje mnie instagram bo często mi nie działa. -.- A na FB zasięgi spadły niemal do zera. Z jakich social mediów korzystacie najczęściej?Tym razem TYLKO kilka zdjęć. ;) Dawno nie bawiłam się farbkami akrylowymi na paznokciach i tak mnie naszło na malowanki. Wyszłam z wprawy. ^^'
Namalowałam dwie postacie od BT21: Chimmy'ego (żółta postać) i TATĘ (czerwona głowa o kształcie serca). BT21 możecie kojarzyć z messengera i innych social mediów gdzie jest opcja wysyłania gifów. Są to postacie stworzone przy współpracy zespołu BTS oraz LINE Friends (znani z postaci BROWN & Friends oraz obecnie również z BT21). 

W zdobieniu wykorzystałam swoje stare farbki akrylowe oraz 3 kolory lakierów hybrydowych od Elisium: 148 Papasmurf (bardzo ładny niebieski kolorek), 153 Disconcert peach (pastelowa brzoskwinka) i 156 Seriously? (pastelowo-neonowy pomarańcz).
Postacie nie wyszły mi idealnie, ale w sumie to była fajna zabawa. :DA żeby nie było nudno to drugą dłoń zrobiłam różową z wzorkiem który jest maziajką na mokrym lakierze. Ten róż to lakier termiczny, również Elisium, ale w pędzelku, ma numer 086 Raspberry blueberry.


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz