Answer [manicure hybrydowy]

Cześć! Tym razem przychodzę z kolejnym inspirowanym manicure. Pomysł pojawił się, gdy zobaczyłam okładki nowych albumów zespołu BTS i stwierdziłam, że te serduszka muszą pojawić się na moich paznokciach. 


Nie umiem robić gradientu hybrydami, no nie umiem i już. xD Namęczyłam się straszliwie. Jednak gradient tradycyjnymi jest dużo dużo łatwiejszy i szybciej wychodzi. :p


Wykorzystałam różne lakiery hybrydowe. Jaki bazę pod całość użyłam białej hybrydy Claresa, 032 White Snake
Pozostałe lakiery użyte przy gradiencie:
 - Neess, 7532 milczący fiolet;
 - Neess, 7581 kotka na gorącym dachu;
 - Victoria Vynn, pure creamy hybrid, 012 Candy Blush;
 - Indigo, Vitamin C;
 - Elite 99, 1414 Mazarine Blue.
Do namalowania serduszek wykorzystałam lekko rozcieńczony topem żel do zdobień Claresa, White.
Całość zabezpieczona topem Victoria Vynn, Gel Polish, Hybrid Top.Moja inspiracja wzięła się dokładnie z tej grafiki poniżej. Kolorystyka jest tu bardziej pastelowa niż u mnie, ale co tam, i tak są podobne. ;)Jeśli chodzi o kciuk to na nim widnieje napis: i pochodzi z 起承轉結. Są to znaki chińskie i opisują one strukturę i rozwój klasycznych narracji chińskich, japońskich i koreańskich. Znaki kolejno oznaczają: wprowadzenie/początek, rozwój/rozwinięcie, zwrot (akcji), zakończenie.
Znaki zostały użyte w trylogii Love Yourself, a ostatnią jest właśnie Answer, która na okładkach ma takie oto serca. Ogólnie okładki całej trylogii pięknie się ze sobą łączą i wygląda to naprawdę pięknie. Są proste, ale niosą ze sobą przesłanie. Jak i cała twórczość zespołu BTS, a ich ostatni album przekazuje nam byśmy zaczęli kochać siebie. Skąd te wszystkie choroby psychiczne, kompleksy się biorą? Bo nie wierzymy w siebie, zapominamy o sobie, nienawidzimy siebie, próbujemy być kimś innym niż jesteśmy. Kochanie siebie wcale nie oznacza, że od razu jesteśmy egocentrykami czy narcyzami.
To tak dodatkiem do wpisu. ;)
Jak wam się podoba moje zdobienie? :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz