Lakiery hybrydowe Elisium, mini recenzja i swatche 4 kolorów

Witajcie kochani. :) Dziś przychodzę z małą recenzją lakierów hybrydowych marki Elisium. Zdobienia które na nich wykonałam mogliście już zobaczyć, ale podlinkuję je również w poście. 


Przedstawię Wam cztery kolory, trzy kremowe pastele i jeden perłowy. 


W przypadku wszystkich kolorów potrzebowałam trzech cienkich warstw by ładnie pokryły, być może ktoś dałby radę z dwoma, ale ja wolę nakładać cieńsze warstwy. Choć niebieski miał z nich najlepsze krycie i tu nawet 2 warstwy wystarczą. 

Odcienie są takie wiosenne, choć perłą byłam trochę przerażona. Od dawna nie nakładałam lakierów o takim wykończeniu. :p Ale jakoś udało mi się go w miarę ładnie wpleść w zdobienie. ;) 

Buteleczki są prostokątne przez co nakrętki nie zawsze idealnie się zakręcają. :p Pędzelki są szerokie, lekko zaokrąglone i dla mnie osobiście ciut za szerokie, bez małego pędzelka przy skórkach się nie obywało. Ale każdy ma inne paznokcie i inne skórki i to tylko moja subiektywna opinia.

Te serduszkowe naklejki z nazwą, numerem i zbliżonym odcieniem są całkiem fajne i ładnie widać w szufladzie jaki to kolor. 

Koszt: 25 zł

ELISIUM: 127 Charming like youChwytliwa nazwa, choć kolor a raczej wykończenie nie do końca mi odpowiada. Nie mogłabym nałożyć go na całe paznokcie, ale mojej mamie się podobał (inne pokolenie ;)). To taki pastelowy perłowy odcień pomarańczu.ELISIUM: 139 Banana!


Czy tylko mnie nazwa kojarzy się z Minionkami? A kolor iście pastelowy, uroczo żółty.

ELISIUM: 142 Hands Up!


Ręce w górę! Imprezę czas zacząć! Pastelowy zielono-morski odcień. Bardziej niż z imprezą kojarzy mi się z morskimi opowieściami. ;)ELISIUM: 143 Minions Dungarees

Tu zdecydowanie mamy już nawiązanie do Minionków. Uroczy niebieski odcień. :)link - klik

link - klik

Lakiery są całkiem niezłe, jestem ciekawa innych kolorów, tych bardziej żywych i tych ciemniejszych.

Znacie lakiery tej marki? Jakie macie odczucia?


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz