Bąbelki i wodne stworzenia | Elisium | Finger Angel | Born Pretty Store [manicure hybrydowy]

Jak ja dawno nie robiłam żadnego gradientu na paznokciach, a tym bardziej hybrydami. Co prawda tu jest wyłącznie na kciuku ale chyba wyszło mi znośne. ;) Pod naklejki lepsze byłoby inne tło (białe lub ciemne) ale w sumie tutaj wyszło tak....tajemniczo ???


Jeśli chodzi o zdobienie to chciałam sprawdzić nowe lakiery (niedługo recenzja), jak z ich kryciem, nakładaniem itd. a zdobienie wyszło jakoś tak samo. :p


Na początek coś co znalazło się pod hybrydą, a mianowicie całkowita dla mnie nowość FlexyGel marki Elisium. Pierwsze podejście wcale nie było takie łatwe, ale sporo też zależy od wprawy i paznokci jakie mamy. Drugie podejście było już łatwiejsze. ;)


Użyte lakiery hybrydowe: Elisium
 - 143, Minions Dungeon;
 - 142, Hands Up!

Wzór bąbelków pochodzi z płytki Finger Angel (aliexpress) V15 i został wystemplowany białym lakierem do stempli Essence (który już od dawna jest niedostępny).

Morskie/oceaniczne stworzątka pochodzą z zestawu naklejek winylowych Born Pretty Store #41352 (link - klik). Jedna to zdecydowanie kształt delfina, ale ta druga wciąż jest dla mnie zagadką. Rodzaj dużej ryby? Coś w tym stylu. :p
To białe coś to ten lakier do stemplowania nałożony gąbeczką. Ma to imitować...coś na wzór morskiej piany. :p
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz