Geometryczne naklejki w towarzystwie Wedding Princess | Zaful | NeoNail | Neess [manicure hybrydowy] [moda]

Delikatne odcienie, zwłaszcza pastelowe róże zawsze mi się podobały i są idealne dla mojego odcienia skóry. I choć lakier w buteleczce do mnie nie przemawiał tak gdy pomalowałam nim paznokcie to się w nim zakochałam. :) A gdy dodałam naklejki to już w ogóle było cudeńko. :) A wszystko w oprawie ubrań od Zaful.We wpisie zobaczycie jedną stylizację paznokciową i aż dwa ubrania, na tle których wykonywałam zdjęcia. Pierwsze z nich to kombinezon, a drugie to krótsza koszula, oba ubrania są białe i oba idealnie nadały się do tego konkretnego zdobienia.


Jeśli chodzi o paznokcie to wykorzystałam lakier hybrydowy NeoNail, Wedding Princess oraz naklejki na paznokcie marki Neess, Unicornails.
naklejki są genialne i świetnie nadają się również do tradycyjnych lakierów, gdzie można próbować i z metodą gradientu. Na hybrydzie jednak też przepięknie to wygląda, tylko trzeba dobrze przyciąć i zabezpieczyć.


Pierwszym ciuchem z Zaful jest biały kombinezon - krótkie spodenki, odkryte ramiona i doczepione długie rękawy a wszystko w towarzystwie koronki. Przepiękny kombinezon i jako osoba, która posiada aż jeden (teraz już dwa) zastanawiałam się czy to w ogóle będzie dobrze na mnie wyglądać. :p Bo do kombinezonu to trzeba mieć figurę, ale o dziwo ten leży na mnie całkiem nieźle. Muszę się tylko trochę opalić. :p Bo blada cera + biały kombinezon = duch. :p


Małym minusem jest to, że przy rozmiarze jaki wzięłam góra okazała się ciut za szeroka. Ale coś wymyślę i jakoś to sobie poprawię. Materiał jest jednak dobrej jakości i ogólnie nie mam do niego zastrzeżeń (do kombinezonu).
Druga rzecz to koszula typu crop, również biała, w dodatku wiązana tasiemką. Można ją nosić normalnie, z koszulką pod spodem (jak ja to robię) i można też opuścić ramiona (gumka na to pozwala).


Przyjemny, łatwy do wyprasowania materiał, ładna biel. Prosta a jednak ma w sobie to coś. Osobiście zakładam pod nią białe koszulki, ale jeśli ktoś nie wstydzi się brzucha (lub po prostu może go pokazywać i lubi to robić) to też będzie super wyglądać. 


Jesteście fanami tego typu zdobień na paznokciach? Lubicie nosić kombinezony? Albo crop koszule/bluzki?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz