Pomarańczowy lakier holograficzny od Born Pretty Store

Cześć. :) Na dziś mam dla Was recenzję lakieru, który otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem Born Pretty Store. 


Born Pretty Store ma w swoim sklepie nie tylko płytki do stempli czy kolorówkę ze swoim logiem, ale również lakiery do paznokci.
Podczas wyboru kolejnych produktów do testów z linków które otrzymałam w oczy rzucił mi się ten lakier holograficzny. Był akurat tylko w kolorze pomarańczowym, który bardzo skojarzył mi się z okresem Halloween. ;)


Lakier jest malutki. Ma zaledwie 6 ml pojemności. Kolekcja lakierów holograficznym pod szyldem BPS liczy sobie 12 kolorów. Mój ma numer #5.
Bez promocji kosztują 12,88$ więc całkiem sporo, zwłaszcza że nie są jakoś duże. Obecnie trwa na nie promocja i można je kupić za 6,44$, przy czym moja pomarańczka jest najtańsza i kosztuje 2,99$. Możecie znaleźć go tu: http://www.bornprettystore.com/born-pretty-holographic-holo-glitter-nail-polish-varnish-hologram-effect-p-6403.html. Cała kolekcja zaś znajduje się pod TYM linkiem.


Lakiery holograficzne są piękne i solo zawsze wyglądają obłędnie, zwłaszcza w pełnym słońcu czy w różnym oświetleniu. W cieniu tracą swój urok. 


Pomarańcza jest zawsze ciężkim kolorem, ale mnie się zawsze podobają. ;)


Do pełnego krycia potrzebne są 2-3 warstwy, które zasychają dość szybko. Na zdjęciach swatche są bez top coatu. Nakłada się go bezproblemowo i równie bez problemów zmywa. 
Ma w sobie różowe, żółte, zielone, fioletowe i oczywiście pomarańczowe drobiny.
Zasycha na błysk.


Pędzelek prosty, dosyć duży jak na małą buteleczkę, ale krótki. ;) Nie sprawia problemów przy skórkach.


Bardzo ładny kolorek. Efekt holograficzny oceniam na 70-80% a sam kolor przypomina mi dojrzałą dynię. :)


Nawet mam dla was filmik. ;) Mój youtubowy debiut. :p


Robiąc zakupy na bornprettystore.com skorzystajcie z mojego kodu KOFBK31 a otrzymacie 10% zniżki i darmową wysyłkę oczywiście. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz