Kolorowe oko z My Secret

Cześć. :) Jakiś czas temu opisywałam dwie paletki do makijażu oczy od My Secret. Ich recenzję znajdziecie TUTAJ. Dziś natomiast mam dla Was dwa makijaże. Pierwszy wykonałam w czwartek natomiast drugi zalega już jakiś czas na dysku. ;)


Oba makijaże zostały wykonane w całości przy pomocy paletek My Secret pokazanych poniżej, czyli Shake Colors i Revolt Againt the Nude.
Przy pierwszym dodatkowo skorzystałam z jednego cienia z paletki Party Time z serii Natural Beauty.W czwartek wyglądałam tak. ;) I jej - ale mi włosy urosły! <3


Usta są tutaj niepomalowane, dopiero przed wyjściem maznęłam je błyszczykiem. ;) Tego dnia wyjątkowo szłam do pracy późno więc był i czas na zdjęcia. :3


W tym makijażu wykorzystałam niebieski i pomarańczowy cień z paletki Revolt Againt the Nude. Beżu z drobinkami z Party Time a także z różu z Shake Colors nad załamaniem.


Niebieski połączyłam z pomarańczowym i wyszedł mi taki róż z fioletem. na zdjęciach niestety nie udało się uwiecznić dobrze pomarańczu a był o wiele bardziej wyrazisty. Jednak nawet próba obróbki nic nie dała.
________________________________________

W drugim makijażu bardziej zaszalałam. Czy wyszłabym w tak pomalowanym oku na miasto? Tego nie wiem bo nie pamiętam już jak to wyglądało na całej twarzy, ale w sumie do odważnych świat należy więc przy odpowiedniej stylizacji na pewno nie byłoby źle. ;)
Co sądzicie? :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz