Celebruj Chwile z Joko: Mój świąteczny manicure

Witajcie w ten świąteczny wieczór. :) Ja właśnie odpoczywam po świątecznych przygotowaniach i nauce do obrony (tak! obroniłam się! jestem panią magister! :D). Na dziś mam dla was manicure, który wykonałam zarówno na święta jak i do akcji Joko. Przed malowaniem przypomniało mi się o akcji i stwierdziłam, że idealnie się wpasują. ;) 
Na ostatni tydzień projektu u Paulinki będą jeszcze: świątecznych makijaż (pojawi się jutro z samego rana) sylwestrowe paznokcie i być może sylwestrowy makijaż. ;P Także sporo oglądania przed wami, ale jeszcze przed końcem roku pojawi się LBA a także kilka podsumowań: o moich włosach, paznokciach oraz makijażach. Ale będą też recenzje, ale to pewnie już w nowym roku, choć zobaczymy jak się wyrobię. ;) 
W poniedziałek idę do pracy, ale za to od 30 do 1 mam wolne. A od drugiego...dam wam znać. ;)Rok temu na święta pomalowałam paznokcie brokatowym piskiem. W tym roku postawiłam na zdobienie, które jest dosyć proste do wykonania, ale oczywiście każdy paznokieć jest inny. ;) I nie mogło zabraknąć błysku! Same lakiery z shimmerem. :)
Zapraszam. :)


Jest i płatek śniegu, który okazał się banalny do wykonania. I choinki. I paski po przekątnej - miałam zrobić cukierkową laskę, ale się zapędziłam. ;)
Wszystkie zdobienia w tej stylizacji wykonałam za pomocą tasiemki do zdobień.

Użyłam:
 - tasiemek do zdobień (moje pochodzą z buyincoins.com)
 - Sally Hansen Insta-Dri
 - odżywki z jedwabiem od AllePaznokcie
 - H&M nail polish, Silver
 - Essence, colour&go, 180 it's raining men!
 - Essence, colour&go, 193 best dressed
 - Essence, colour&go, 171 galactic glam 
 - Golden Rose, Fantastic color, 134 
 - Wibo, Glamour nails, nr 5
 - Sensique, Strong&Trendy Nail, 176 Forest Green a na niego Essence, colour&go, 173 over the rainbow (mały palec) - choinka to zaś ponownie Sensique


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz