Glam Shop, Paprika | paleta cieni do powiek | swatche

Jakoś w zeszłym roku kupiłam swoje pierwsze kosmetyki Glam Shopu. W tym momencie mam ich więcej, ale wszystkie to produkty do oczu. Jednak nie miałam żadnej paletki a jedynie te które sama zrobiłam z pojedynczych cieni. Przy okazji jednych zakupów trafiłam na tę paletkę w promocji i stwierdziłam, że nie mam żadnej paletki w takiej kolorystyce.


Paletka jest wykonana z kartonu i ma spore lusterko oraz 9 cieni w środku. Cztery cienie matowe i 5 cieni błysków, które pod palcem suną jak masełko. 


Mamy tu cienie w odcieniach pomarańczy, czerwieni, burgundu i przełamanego różu, a także złotko które ma różowe tony ale nie nazwałabym go różowym złotem. Wszystkie są bardzo ładne, ale na pewno nie jest to kolorystyka która każdemu będzie pasować. Z uwagi na to, że mam niebieskie oczy (ale nie czysto niebieskie) to wszelkie odcieni brązu, pomarańczy bardzo ładnie się z nimi zgrywają. 


Jak to maty, mogą się leciutko osypywać jeśli nie strzepniemy nadmiaru z pędzelka, ale ich pigment jest boski. Błyski równie wspaniałe.


Komentarze

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz