Maseczki w płachcie For Your Beauty (FABYOU) - Botanical Healing Mask | W Strefie Azji

Jakiś czas temu pisałam o zestawie do pielęgnacji twarzy marki For Your Beauty [KLIK], dziś natomiast napiszę kilka słów o maseczkach tej samej marki.


Maseczki pochodzą ze sklepu BeautyNetKorea. Otrzymałam je do przetestowania i zrecenzowania. Pięć zestawów z serii BOTANICAL HEALING MASK, a każdy z nich zawiera 10 sztuk.

Maseczki w płachcie przede wszystkim mają za zadanie nawilżyć naszą skórę i za to je uwielbiam. Nic mi tak nie pomaga w nawilżaniu jak właśnie one. Moi rodzice też je ostatnio polubili, więc czasami robię im małe domowe spa. :)

Każdy z zestawów poza nawilżeniem ma dodatkowo inne działanie, ale mogę już od razu napisać, że każda z nich się u mnie sprawdziła. Bez podrażnień czy innych niepożądanych reakcji. Jednak trzeba pamiętać, że każda cera jest inna i może inaczej reagować.
COLLAGEN-PEP

"It is a premium collagen mask pack that balances moisture and makes skin healthy, collagen gives vitality to the skin."

Maseczki kolagenowo-peptydowe, których głównym zadaniem jest zrównoważenie nawilżenia, ale także dodanie skórze witalności. 
Opakowania z tyłu mają zarówno koreańskie jak i angielskie napisy, więc można dość łatwo zrozumieć co to za maseczka i jakie ma składniki (jeśli nie zna się angielskiego to różnego rodzaju tłumacze łatwiej przetłumaczą wam angielski tekst niż ten koreański który jest bardziej skomplikowany).
Maseczki sprawują się dobrze, jestem już w takim wieku gdzie kolagen w kosmetykach jest potrzebnym składnikiem by skóra dłużej wyglądała młodo.PEP-PLEX 8

"It is a premium peptide mask pack that gives vitality to dry skin with 8 kinds of peptide ingredients to make firm skin."

Zielona wersja zawiera w sobie 8 rodzajów peptydów, które mają pomóc w zapobieganiu starzeniu się skóry, nawilżać oraz pomóc w ujędrnianiu skóry twarzy.

Zarówno jak wersja poprzednia dobrze sprawdza się na mojej skórze twarzy. Po użyciu skóra się mięciutka, nawilżona i odpowiednio odżywiona.
PORE CLEAR

"This premium Pore mask pack is excellent in calming skin because it contains effective extracts on sensitive skin, and provides vitality and makes skin soft."

Maseczki, które działają kojąco na skórę, zapewniają jej witalność oraz miękkość, a także pielęgnować nasze pory skóry.

Mam problem z rozszerzonymi porami, genetycznie otrzymałam już szersze pory skóry i jak tylko weszłam w wiek dojrzewania pojawił się u mnie trądzik, który w dniu dzisiejszym jest już inną jego formą, a mianowicie jest to trądzik hormonalny, więc raz jest lepiej i skóra wygląda w porządku a w innym miesiącu mam wysyp. Obecnie przez noszenie maseczek skóra też ma ciężej. 

Nie powiedziałabym, że maseczki pomagają w oczyszczeniu z zaskórników, ale na pewno ją zmiękczają więc trochę łatwiej zadbać o jej późniejsze oczyszczenie. Dodatkowo ładniej nawilżają.
VITA-PLEX 13

"It is a premium vitamin mask pack that gives skin vitality through calming and moisturizing the skin with 13 kinds of vitamins and madecassoside."

Maseczki, które mają zapewnić skórze witalność dzięki ukojeniu i nawilżeniu. Ma również efekt rozjaśniania co jest pomocne przy skórze trądzikowej z plamami pigmentacyjnymi. 
Ładnie nawilżają i koją skórę co było pomocne podczas mrozów, będą też idealne latem gdy skóra jest podrażniona przez gorąco i suche powietrze.AC-ANTI 13

"It is a premium AC mask pack that provides nutrition to the skin, 13 kinds of skin calming complex provides vitality and comforts the skin."

Do skóry z problemami, mocne nawilżenie oraz ukojenie dla podrażnionej skóry. 
Skóra trądzikowa to często skóra podrażniona, stany zapalne bolą przez kilka dni nim nie uda nam się ich wyleczyć, czasami są to małe zmiany, czasami dość spore które potrafią przyprawić o ból głowy. Dzięki tym maseczkom mogłam choć trochę ukoić podrażnienia podczas mocnych stanów zapalnych przed okresem, a dzięki temu oraz odpowiedniej pielęgnacji w takim czasie, stany zapalne goją się szybciej. 
Każdy z rodzajów tych maseczek się u mnie sprawdził, są do siebie dość podobne. Jeśli chodzi o ich rozmiar to jest całkiem w porządku, otwory na oczy czy nos nie różnią się zbytnio od tych które już znam. 
W tej chwili maseczki za sztukę są w cenie 0,36 $ [KLIK], natomiast za jedno opakowanie trzeba zapłacić 3,30 $ [KLIK]. Ceny są więc całkiem przyzwoite. 


Komentarze

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz