Czerwone korale, czerwone niczym wino | Elisium | Born Pretty Store

Tytuł nie jest przypadkowy. Dziś pokażę 2 zdobienia z czerwienią i kolorem, który przypomina ciemne wino. Choć oba są bardzo delikatne, a jedno z nich widać tylko pod wpływem zimna. ;)
Nie do końca przemyślałam stemplowanie tym lakierem i kolorem bazowym. Z drugiej strony stempelek było widać tylko, gdy moim dłoniom było zimniej. ;)

W obu przypadkach użyłam lakierów marki Elisium. Są to dość nowe lakiery, dość specyficzne, bo w tubce z pędzelkiem, trochę jak błyszczyki w tubce, ale nie do końca.


Pierwszy to Elisium z numerem 035. Przypomina mi kolorem dojrzałe ciemne wino. Do pełnego krycia wystarczyły mi 3 cienkie warstwy, maluje się tymi lakierami nieco inaczej niż zwykłym pędzelkiem, ale właściwie okazało się to dość wygodne. 

A teraz małe hokus-pokus. Magiczny lakier do stemplowania, który zmienia swój odcień pod wpływem temperatury. Tak się stało, że w cieple stempel był niewidoczny na tym odcieniu lakieru. ;) Ujawniał się dopiero w zimnie, ale ciężko było mi to uchwycić, gdyż wtedy temperatury były wciąż dość wysokie.Lakier to dokładnie: Born Pretty, Nail Stamping Polish, The Illusion Series, BP-I02 Hoh Xil (https://www.bornprettystore.com/born-pretty-thermal-stamping-polish-color-changing-nail-plate-printing-nail-polish-lacquer-p-42853.html).
Do wyboru jest kilka kolorów. 
Drugie zdobienie z tym samym wzorem (już kiedyś pokazywałam ten wzór), ale już z całkowicie  czarnym stemplem. Niestety chwilowo nie widzę go na stronie (tutaj był link do niego wcześniej > klik), to lakier który można utwardzać w lampie. Taki dziwaczek trochę. ;) Bardzo gęsty i napigmentowany. Elisium to zaś piękna czerwień, naprawdę skradła mi serce. Numer 031.instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz