Vintage roses nail art | Pictorial

Dziś mam dla was manicure. :) Naszło mnie na namalowanie różyczek dlatego wzięłam się za farbki akrylowe. Miałam też inspirację a właściwie wykonałam manicure na podstawie jednej z prac Paulina's Passion. ma całkiem ładny zbiór prac z różami czy innymi kwiatami a jej prace są pięknie dopracowane. <3 Malując paznokcie zrobiłam również pictorial. :)


Wybrałam dosyć wiosenne kolory tak jak Paulina choć w delikatnie innych odcieniach. U niej kolorem bazowym był lakier bardziej błękitny mój jest miętowy. Nie zrobiłam również kropek pod różami.


Użyłam:
 - lakieru Sally Hansen, xtreme wear, 340 Mint Sorbet,
 - topu nabłyszczającego Sally Hansen, Mega Shine,
 - farbek akrylowych: Crelando (numer 1 i 6) oraz ciemno różowej farbki Lidan,
 - pędzelka od For Beauty (ten z krótszym włosiem),


1) Najpierw pomalowałam paznokcie odżywka a potem lakierem bazowym, czyli miętką od Sally Hansen.
2) Następnie mieszając ciemno różową i białą farbkę stworzyłam jasnoróżową i tą mieszanką oraz pędzelkiem z krótszym ale szerszym włosiem namalowałam zarys różyczek i je wypełniłam kolorem. 
3) Potem używając pędzelka z dłuższym acz cieńszym włosiem zaczęłam rysować cienie/kontury na róży ciemno różową farbką. 
4) Następnie znów użyłam pierwszego pędzelka i ciemno zieloną farbką dorysowałam listki które w środku rozjaśniłam.
5) Całość utrwaliłam top coatem.


Ogólnie nie jest to trudne do wykonania, zwłaszcza gdy coś się tam potrafi. Oczywiście osoby które mają "dwie lewe ręce" mogą mieć z takim zdobieniem problemy ale spróbować można. :) Też kiedyś sądziłam, że nie umieć malować paznokci. ;)Jak Wam się podoba? :) Swoją drogą myślę o przejściu na własną domenę by w końcu zarówno adres bloga jak i jego nazwa były takie same. :) Teraz tylko muszę poszukać odpowiedniej strony i dobrego tutorialu jak to zrobić. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz