Pierścionkowe paletki do malowania na paznokciach: B. loves plates kontra Born Pretty Store

Dziś chciałabym Wam przedstawić dosyć zabawny, ale interesujący gadżet. Okazało się, że w niemal tym samym czasie otrzymałam dwa, więc opisuje dziś oba. Czy jednak jest między nimi różnica?


Jak możecie zauważyć na zdjęciach poniżej paletki...niczym się nie różnią. Wykonane są z tego samego metalu, mają taki sam kształt i wielkość. I pracuje się na nich identycznie.


Jeden otrzymałam w ramach współpracy od bornprettystore.com, drugi jest z B. loves plates.

Do kupienia tutaj:


Ich różnicą jest właściwie cena i czas oczekiwania. Na BPS kosztuje obecnie 2,99$ (jest chwilowo w promocji - normalnie kosztuje ponad 5 dolarów) co przy obecnym kursie dolara wyniesie nas ok. 12 zł (nie płacimy za dostawę, jest darmowa) - musimy jednak na przesyłkę czekać od tygodnia do 5 tygodni.
U B. loves plates kosztuje 16,90 zł (plus koszt przesyłki) ale wysyłany jest z Polski więc czeka się tylko kilka dni.


Unikatowy gadżet idealny dla maniaczek malowania farbkami bądź uwielbiających stemplowe kolorowanki. Na początku sądziłam, że będzie to raczej niewygodny gadżet, ale okazało się, że jest jest całkiem przydatny. Co prawda na raz możemy użyć (lub wymieszać) tylko pięciu kolorów, ale zwykle tyle jest tylko potrzebnych bo często przecież mieszamy farbki (lub kolorujemy lakierami). Jeśli używa się farbek w tubkach to wiadomym jest że musimy je gdzieś umieścić. Zwykle robiłam to na kawałku jakiegoś plastiku, starej płyty czy kartonu - teraz wystarcza mi pierścionek. :D


Z uwagi na to, że można go zmniejszyć/powiększyć będzie pasował na chyba większość palców. Zwykle nakładam go na palec środkowy, bo tak mi najwygodniej. ;)

Na BPS do wyboru mamy dwa kształty: taki jak u mnie oraz jeszcze jeden - również całkiem ciekawie wyglądający (link jest trochę wyżej).


Od kiedy je mam to przestałam używać kartonu/folii przy ręcznym malowaniu. Poniżej macie dwie udane prace przy wykonywaniu których wykorzystałam paletkę-pierścionek.Lubicie tego typu gadżety? Też wydają wam się zabawne...a jednak przydatne? :)instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz