Zakupy na buyincoins.com / Shopping on buyincoins.com

Witajcie moi drodzy!

Na blogu malusieńkie zmiany. Powoli będę wprowadzać poprawki, bo jednak zabawy z html'em są ciężką przeprawą. ;) Na ten moment pojawiły się ikonki "społecznościowe" a zniknął duży gadżet FP (dzięki uprzejmości Karoliny i jej porad blogowych). Poprawię również górne menu ale na to trzeba zdecydowanie więcej czasu. Pojawi się również nowy nagłówek - jak go namaluję. ;) A reszta wyjdzie w praniu. :)

Dziś dwujęzycznie (musicie mi wybaczyć za wszelkie błędy w angielskim ;) ) chciałabym zaprosić was na mini-recenzję moich zakupów ze sklepu buyincoins.com. Zakupy poczyniłam w połowie marca a już pod koniec marca cieszyłam się paczuszką, choć zamówienie rozłożono na dwie paczki. Wszystko jednak ładnie doszło, a na blogu pokazywałam wam całość w jednym z hauli. Zrecenzuję dziś krótko pędzle, gąbeczkę, tasiemki i sondy (naklejek jeszcze nie używałam - choć i tak myślałam, że zamawiam coś innego -.-).
Today, bilingual (you must forgive me for any mistakes in English;)) I would like to invite you to a mini-review of my purchases from the store buyincoins.com. Purchases made ​​in mid-March and already the end of March glad parcel, although the order was decomposed into two parcels. All but nicely there, and the blog I showed you all in one haul's. Review today briefly brushes, sponge, ribbons and probes (stickers have not used it - though, and so I thought I order something else -.-).TASIEMKI do ZDOBIEŃ
Tasiemek dostajemy 10 sztuk - każda w innym kolorze. Są cienkie i dla osoby, która nie ma żadnych zdolności manualnych mogą być ciężkie w użytkowaniu. sama wciąż się uczę. ;) Niestety nie znalazłam ich na obecnym asortymencie sklepu, bo chciałam podlinkować.
Pamiętam, że kupiłam je za 1 dolara!
Starczą mi na dłuuuugi czas. :)
Tapes get 10 pieces - each in a different color. They are thin and for the person who does not have any manual skills can be difficult to use. I'm still learning itself. ;) Unfortunately, I did not find them at the current range of the store, because I wanted to linked. 
I remember that I bought it for one dollar! 
Senile me a longgggg time. :)SONDY do ZDOBIEŃ
Link do sklepu
Sondy to ciekawy wynalazek. Można je wykonać samemu, ale jednak takie gotowe są ładniejsze. ;) W sklepach jednak za jedną sztukę liczą sobie od 5-6 złotych w górę. A tutaj mamy 5 za niespełna 2 dolary (co daje nam w przeliczeniu ok. 6 złotych). Zdecydowanie opłaca się je kupić, ponieważ mają różnej grubości końcówki, w dodatku są dwustronne, choć akurat "dół" w każdej jest taki sam.
Są wygodne, dobrze wykonane i ładne. Te spiralki kręcą się podczas przesuwania ich w jednym miejscu co wygląda bardzo efektownie. Przypomina to trochę te "transparenty" (nie wiem jak to się nazywa) amerykańskie które się kręcą.
Probe is an interesting invention. You can do them yourself, but they are nicer such ready. ;) In the shops but for one piece count themselves 5-6 pln. And here we have 5 for less than $ 2 (which gives us in terms around 6 pln). Definitely pays to buy them because they have a different thickness of the tip, in addition to double-sided, but just "down" in each is the same. 
They are comfortable, well made and nice. These spirals are spinning when you move them in one place which looks very impressive. It's like these "banners" (do not know what it is called) that the American spin.
 
Można tworzyć nimi różne kombinacje. Na razie nie zawsze mi coś wyjdzie, ale się uczę i może kiedyś będę robiła całkiem ładne kwiatki i tego typu zdobienia. :)
You can create different combinations of them. For now, I do not always something comes up, but I'm learning and maybe someday I'll be doing quite a pretty flowers and this type of decoration. :)Pro Beauty Makeup Sponge Blender Flawless Smooth Shaped Water Droplets Puff

Link do sklepu
Gąbeczki typu a'la beauty blender. Dwie za niecałe 2 dolary. Kolor trochę nieciekawy - miałam nadzieję za żywszy. ;) Z jednej strony widzicie używaną, a z drugiej nową. Próbuję pozbyć się z tej używanej podkładu, ale na razie nadaremno. I chyba całkowicie się już nie wypierze.
Nie mam porównania do oryginału, ale nie jest całkowicie zła (poza nieestetycznym wyglądem). Dosyć miękka, a kiedy jest mokra nie pożera aż tak bardzo podkładu (choć wygląda to inaczej na zdjęciu).
Jak się zużyją to rozejrzę się za czymś innym.
Sponge type a'la beauty blender. Two for less than $ 2. Color a little dull - I was hoping for more alive. ;) On the one hand you see used, and on the other a new one. I'm trying to get rid of the used primer, but so far in vain. And probably completely no longer wash. 
I have no comparison to the original, but it is completely wrong (outside the unsightly appearance). Quite soft, and when it is wet it does not hog so much primer (although it looks different in the photo). 
How is it worn look around for something else.
PĘDZLE DO TWARZY

Silver Soft Synthetic Large Cosmetic Blending Foundation Makeup Brush 

Rounded & Flat

Link do sklepu
Każdy z nich kosztuje niecałe 2 dolary. Zamówiłam sobie dwa do podkładu: płaski typu flat-top oraz okrągły. Oba są dobrze wykonane i wyglądem przypominają te z Hakuro. Nie wiem jak porównanie ich włosia z tamtymi, ale te są całkiem niezłe, dosyć miękkie i mocno zbite. Dobrze leżą w dłoni i są dobrze wykonane. Nie wyleciał do tej pory ani jeden włosek. Jedynie białe włosie jest bardziej beżowiutkie, choć czasami jest wciąż białe. Zależy czy się całkowicie domyje. 
Używam ich do podkładów płynnych i mineralnego, a czasem nawet do nakładania pudru.
Each of them cost less than $ 2. I ordered a two-to primer: flat type flat-top and round. Both are well made and look like those of Hakuro. I do not know how to compare them with those hairs, but these are quite good, quite soft and tightly clustered. Well in the hand and are well made. Not flew so far not a single hair. Only the white hair is more beige, although sometimes it is still white. Depends on whether to completely washing. 
I use them to the sleepers liquid and mineral foundations, and sometimes even to apply powder.

Flat
RoundedPĘDZLE DO TWARZY (małe) & PĘDZLE DO OCZU
Silver Soft Synthetic Small Cosmetic Blending Foundation Concealer Brush 

Flat & Colonial

Link do sklepu
Oba pędzelki są podobne do tych dużych. Przy czym ten Colonial jest dobry do korektora czy przy trudno dostępnych miejscach (np. skrzydełka nosa).
Na razie nie wypadł ani jeden włosek. Colonial jest mocniej zbity niż Flat. Flat używany na razie najrzadziej, ponieważ jest dosyć mały, ale na pewno znajdę dla niego jakieś zadania. ;)
Both brushes are similar to these large. Wherein the Colonial is good for the equalizer or the hard to reach areas (eg the wings of the nose). 
For now, not even a single hair fell out. Colonial beaten harder than Flat. Flat far the least frequently used because it is quite small, but for sure I can find for him any task. ;)Hot Makeup Cosmetics Yellow Wood Handle Eyeshadow Eye Shading Brush

Link do sklepu
Leciutki pędzelek z krótkim, zaokrąglonym włosiem. Można nim zakładać cień na całą powiekę, w załamaniu powieki, w kącikach czy do akcentowania dolnej powieki. Dosyć uniwersalny i przydatny. Włosie jest dosyć miękkie ale jednocześnie na tyle sztywne, że dobrze się nim operuje. 
Przydatny i cieszę się, że go zamówiłam. 
A light brush with short, rounded bristles. It can be assumed shadow on the whole eyelid, the collapse of the eyelids, in the corners or to accentuate the lower eyelid. Quite versatile and useful. The bristles are quite soft but at the same time so stiff that it operates well. 
Useful it and I'm glad I ordered it.
 Cosmetic Wool Hair Blooming Smoked Blending Eyeshadow Brush #222

Link do sklepu
Mój pierwszy pędzel do blendowania! Za 1 dolara, w dodatku! Trochę się bałam, ale jak na początek jest całkiem niezły. Troszkę drapie, ale nie daje minimalnej mgiełki tylko dosyć ładnie blenduje. 
Znów przypomina Hakuro. Jest leciutki, wygodny i dobry na początek. Za jakiś czas pewnie zainwestuję w coś lepszego, ale na razie domówiłam sobie jeszcze dwa, aby mieć do blendowania zarówno ciemnych jak i jasnych cieni. I podejrzewam, że ten najszybciej się mimo wszystko zniszczy, ale kto wie...
My first brush for blending! For 1 dollar, in addition! I was a little scared, but at the beginning is quite good. A little scratching, but does not give the minimum mist just enough blenduje nicely. 
Again, like Hakuro. It is very light, comfortable and good to start with. For some time probably I'll invest in something better, but for now domówiłam himself two more to have a blending of both light and dark shadows. I suspect that this soon after all destroy, but who knows ...
Tapered Blending Eye Shadow Make Up Brush Pen Beauty Handle #224

Link do sklepu
 Bardzo mięciutki pędzelek, większy od #222. Można nakładać nim cień bazowy na całą powiekę, stworzyć mgiełkę z cieni, ale również użyć do cieniowania nosa (co muszę wypróbować raz jeszcze). 
Stracił ze 2-4 włoski, ale i tak jestem z niego zadowolona. 
Very squishy brush, larger than # 222. You can apply the shadow on the entire eyelid base, create a mist from the shadows, but also used for shading the nose (which I have to try again). 
He lost 2-4 filaments (?), but I'm pleased with it.
A teraz o samym sklepie. BuyInCoins posiada ogromną ofertę: od sprzętu elektronicznego, ubrania po akcesoria do makijażu. Wiadomo, niektóre będą tandetne, ale mają tam również perełki za niskie pieniądze.
Obecnie 1 dolar równa się 3,17 złotego. za zakupy korzystałam z usługi PayPal, ponieważ jest bezpieczniej. Przeliczenie dolarów na złotówki wyniosło około 40 groszy więc bardzo mało.
Zakupy są wygodne, a oferta szeroka. Nie wiadomo na co się zdecydować. Aż chciałoby się mieć nieograniczone fundusze. ;) Na razie skupiałam się na pędzlach do makijażu i akcesoriach do paznokci. Widziałam tam wiele rzeczy które również mi się podobały i chętnie bym kupiła, ale musiałam powstrzymać swoje zapędy. Wiadomo: fundusze. Za całość zapłaciłam ok. 50 złotych (za swoją część, bo kupowała ze mną jeszcze koleżanka).
Jestem zadowolona z zakupów i obsługi. Bardzo szybko odpisano mi po tym jak zgłosiłam reklamacje, iż nie dostarczono mi dwóch pędzli (tych dużych) - były już w drodze. Podejrzewam, że chodziło o wagę produktów (żeby nie opłacać cła czy coś w ten deseń). 
Dostawa jest darmowa, ale można skorzystać z przesyłki rejestrowanej (kosztuje ok. 2-3 dolarów) i dochodzi szybciej niż ta zwykła. Pierwsze zakupy zrobiłam z rejestrowaną przesyłką, tę drugą (która do mnie "idzie") już nie. 
Warto wspomnieć jeszcze o jednym: niektóre produkty są identyczne jak te na innych stronach tego typu, ale są tańsze. Porównywałam i sprawdzałam. Pojedyncze pędzle zdecydowanie lepiej kupować na buyincoins niż na innych, choć tam nie ma np. naklejek wodnych czy jest mało płytek do stempli. Każda strona się trochę różni, asortyment czasami mają podobny, ale ceny warto sprawdzać.
Jeśli chodzi o mnie to na pewno jeszcze kiedyś zrobię zakupy na BuyInCoins. <3
And now for the merchant. BuyInCoins has a huge offer from electronic equipment, clothes to accessories to makeup. It is known, some will be cheesy, but there are also gems for cheap money. 
Currently, one U.S. dollar is equal to 3.17 zloty. I used for purchases with PayPal, because it is safer. 
Purchases are comfortable and offer broad. I do not know what to choose. ;) As much as one would like to have unlimited funds. ;) For now, my focus is on the brush-makeup and nail accessories. I saw there are many things that also I liked and I would gladly have bought it, but I had to stop their aspirations. Unknown: funds. For all paid around 50 zlotys (for his part, he bought me even a friend). 
I am happy with the purchase and service. Very quickly written off me after I reported complaints that it was delivered to me two brushes (big ones) - they were already on their way. I suspect that it was the weight of the product (not to pay duty or something in the pattern). 
Shipping is free, but you can use registered mail (cost about 2-3 dollars) and occurs more quickly than usual. The first purchase I made from a logged shipment, the latter (which to me, "go") is not.
It is worth mentioning about one thing: some products are identical to those on other pages of this type, but they are cheaper. I compared and checked. Individual brushes much better buy for buyincoins than others, although there is no such stickers or water is not enough plates stamps. Each page is a little different, sometimes have a similar range, but the price is worth checking. 
As for me, that's for sure I'll ever do shopping for BuyInCoins. <3


Niebawem poznacie resztę mojej kolekcji pędzlowej, która jakaś super nie jest (bez tych pędzli z buyincoins była nędzna ;) ) ale zawsze warto dodać kilka słów od siebie na temat poszczególnych pędzli. 
Do następnego :*

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz