Delikatna wiosna z błyskiem | Manicure

by - 4/10/2022 03:32:00 PM

Minęło trochę czasu a ja nadal mam problemy z dostosowaniem bloga, wygląda na to że będę musiała poszukać zupełnie nowego szablonu. Ostatnie miesiące też nie wpływały u mnie korzystanie na prowadzenie/zajęcie się blogiem. Nie wiem jak często będę obecnie pisać, ale raczej niezbyt często choć muszę poszukać w zasobach starszych zdjęć, może coś się nada czego jeszcze nie pokazywałam. 

Zastanawiam się też czy istnieje sposób na przeniesienie obserwujących z poprzedniego bloga, ale zapewne nie. Zatem jeśli ktoś korzystał z tamtej opcji i nadal chciałby czasem mnie widzieć to zapraszam po nową obserwację. :) A dziś prezentuję najnowsze bardzo delikatne paznokcie.
Nadal można mieć wgląd do poprzedniego bloga ale na pierwszym adresie: swiat-lyll.blogspot.com 

Po zdjęciu poprzedniej hybrydy zastanawiałam się co zrobić z paznokciami i stwierdziłam że skracam je do zera i robię coś bardzo delikatnego. W teorii jest bardzo delikatnie, ale jednak naklejki i trochę błyskotek sprawiły, że mani nie jest nudne. :)

W manicure wykorzystałam zwykłą bazę od Neess, lakier NC (Nails Company) z serii 'I do" w odcieniu Romance Wedding, który tylko delikatnie zaróżawia naturalny paznokieć ale do takich zdobień jest naprawdę fajny, albo solo gdy nie możemy/nie chcemy malować paznokci na szalone kolory. Dodatkowo 4 rodzaje mini cekino-piegów: dwa od Claresa (Magic Circles oraz Magic Diamond) oraz dwa no name z aliexpress które mają przypominać rybie/syrenie łuski. Nie pamiętam skąd miałam te naklejki wodne przypominające kwiaty wiśni. 

You May Also Like

0 comments