KONKURS | Gdybym mogła zamienić się w ulubioną postać...

by - 12/11/2016 07:01:00 PM

Dziś przychodzę do Was z konkursem. Zapraszam do obejrzenia produktów oraz przeczytania regulaminu, a także pytania konkursowego. :)Co można wygrać?
 - oliwka do skórek, preparat do usuwania skórek oraz 3 pilniki marki Victoria Vynn,
 - dwie zdrapki przydatne przy stemplowaniu,
 - płyn micelarny od AA Oceanic (cera mieszana/normalne),
 - balsam do ciała Aronia od Naturalis,
 - multi-lipidowy krem do twarzy od Oillan,
 - podkład matujący, nr 1 od Bielenda,
 - cienie do powiek Estyle, 01 Indigo od Chris Cosmetics,
 - lakier do paznokci Sophin, nr 234,
 - małe jajeczko do makijażu,
 - zestaw świeczek zapachowych tea-light o zapachu sosny
 - próbki i...może coś jeszcze. ;)


Zawartość paczki może się powiększyć. Dodam trochę próbek (m.in. próbki balsamów od Indigo), coś do paznokci, może jeszcze jakieś lakiery. Produkty pokazane na zdjęciu są nowe, wyjątkiem jest lakier, który był raz swatchowany oraz podkład, którym pomalowałam kawałek twarzy by sprawdzić kolor.


PYTANIE KONKURSOWE
Gdybyś mogła/mógł zamienić się w ulubioną postać byłaby/byłby to...? Krótko wyjaśnij dlaczego.
Oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe jedynym warunkiem jest bycie publicznym obserwatorem bloga i/lub fanem mojego FanPage'a Rainbow Lyll.

Czy będzie to postać z bajki, filmu, gry czy książki - zależy już od Was. :) Liczę na Waszą kreatywność. :)


REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Rainbow Lyll. Sponsorem nagród jest autorka bloga Rainbow Lyll oraz częściowo marka Victoria Vynn.
2. Możliwość udziału w konkursie mają osoby powyżej 18 roku życia oraz osoby do 18 roku życia posiadające pisemną zgodę rodziców.
3. Konkurs trwa od dnia 11 grudnia 2016 r. do dnia 31 grudnia 2016 r. 22 stycznia 2017 r. do godziny 23:59. 
4. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki:
 • być publicznym obserwatorem bloga Rainbow Lyll (napisz to w komentarzu) i/lub fanem Rainbow Lyll na facebooku
 • zostawić komentarz pod TYM postem z odpowiedzią na pytanie: Gdybyś mogła/mógł zamienić się w ulubioną postać byłaby/byłby to...? Krótko wyjaśnij dlaczego.
  5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 dni od daty jego zakończenia i będzie ogłoszone na blogu.
  6. Możliwe jest wykonanie pracy plastycznej/filmiku jako dodatku do komentarza konkursowego.
  7. Zwycięzca zostanie wyłoniony według mojej subiektywnej opinii.
  8. Zwycięzca będzie miał 3 dni na skontaktowanie się ze mną celem podania adresu wysyłki nagrody (wysyłka TYLKO na terenie Polski). Kontakt ten nastąpi poprzez wiadomość mailową wysłaną na adres: lylleill.lys@gmail.com. W przypadku braku odzewu od zwycięzcy w ciągu 3 dni - wyłonię kolejnego zwycięzcę. Wysyłka nagrody nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od daty przysłania danych do wysyłki.
  9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. 
  10. Organizator oświadcza, że wartość łączna nagrody nie przekracza kwoty 760 zł w związku z czym nie podlega ustawie o podatku od dochodów osób fizycznych i zwalnia organizatora z konieczności uiszczenia podatku w wysokości 10% wartości nagrody.
  11. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).


  POWODZENIA !  You May Also Like

  4 comments

  1. Wypowiadam się pozakonkursowo.
   Ja chciałabym być oczywiście Mią Wallace z Pulp Fiction i zatańczyć boski taniec z Vincentem. To jedna z najlepszych scen kinowych a Uma Thurman w tej roli sprawia, że zawsze mam ciarki.

   OdpowiedzUsuń
  2. Gdybym mogła być przez chwilę jakąś postacią z książki czy też z bajki. Chętnie wcieliłabym się w Holly partnerkę Billa Hodgesa, jest to postać z trylogii S. Kinga. Dlaczego ona? Bo wtedy bym mogła pacnąć parę osób magiczną skarpetą zwaną Happy Slapperem.

   OdpowiedzUsuń
  3. Długo zastanawiałam się nad tym pytaniem, ponieważ moje ulubione bohaterki kończyły raczej kiepsko ;) Myślę, że chciałbym być Sandy z Grease. Wybrałam ją przede wszystkim dlatego, że uwielbiam musicale i bez problemu mogłabym żyć w jednym z nich (gdybym tylko umiała śpiewać... :P). Poza tym przeżywa taką ładną historię miłosną z naprawdę przystojnym facetem. No i Ameryka lat 80-tych - bajka :)

   OdpowiedzUsuń
  4. Gdybym mogła zamienić się w dowolną postać, byłaby to Księżniczka Łabędzi. Pamiętam, że wiele lat temu, gdy byłam mała, miałam tą bajkę na kasecie VHS i oglądałam ją godzinami, dniami i miesiącami :) Sama pewnie pamiętasz, że kiedyś nie było bajek na zawołanie z YT czy do ściągnięcia z Internetu :) Gdy dostałam kasetę na święta,oglądałam ją i marzyłam by być jak główna bohaterka :) Piękna, zakochana... Chciałabym umieć latać, przemieniać się w łabędzia i wzbijać się w przestworza a potem wracać do swojego zamku :D Takie o zboczenie z dzieciństwa :D Bloga obserwuję jako helpmecreate pl a na FB prywatnie: Agnieszka Kozera :)

   OdpowiedzUsuń