Przegląd torebek i plecaków z DressLink

by - niedziela, czerwca 19, 2016

Dziś chciałabym pokazać Wam przegląd torebek i plecaków jakie zainteresowały mnie przeglądając sklep DressLink. Niektóre są zabawne, niektóre wielofunkcyjne, ale każda ma w sobie to coś. ;) Klikając w linki znajdziecie ceny a także wybór kolorystyczny (bądź wzornictwo). Jestem ciekawa które Was zaciekawiły? :)


Kolejność przypadkowa. ;)

Torebki z cekinami mam już dwie - identyczne, ale strasznie mi się podobają i mam ochotę jeszcze na jakiś kolor. Może czerwień? :) Plecak pośrodku jest przeuroczy. <3 Plecaki materiałowe z printami są ostatnio popularne i korci mnie by jeden kupić, choćby na rowerowe przejażdżki czy wyjazdy gdy torebka nie zawsze się sprawdza.Nylonowe coś przypominające torbę i plecak - podejrzewam, że nie jest zbyt mocne, ale kto wie? Miejsca zajmuje mało więc w podróży może być fajnym miejscem na przechowanie rzeczy np. na plażę.
Kolejne plecami - galaktyczne wyglądają na zdjęciach bosko a ten z printami podobny jest do tego wyżej, ale ma inne wzory (nie tylko ten na zdjęciu).
Plecak i torba na ramię w jednym - mam coś podobnego z materiału i uwielbiam teraz nosić. Wersja mocniejsza ze "skórki" też byłaby ciekawa. :)
Komuś plecak w gazetę albo z pandą? <3
Lato to czas gdy często nosimy duże (raczej lekkie) torby z materiału (lub nie) w paski - sama mam jedną w paski na lato i fajnie się sprawdza. A plecak-kot? Może dla fana Sailor Moon? ;)
Mała torebeczka z motylkiem i paskiem - można nosić na ramieniu bądź w dłoni. Co prawda sama rzadko takie maluszki noszę, ale wygląda uroczo. :p
I kolejne torebki na lato - jedna w paski, druga z różnymi printami (zostało tylko kilka wzorów, więc mają niezłe wzięcie) - idealne na zakupy i ogólnie latem. ;)
Które wpadły Wam w oko? Będzie mi miło jeśli poklikacie w linki - jeśli też gdzieś potrzebujecie - rzućcie linkiem w komentarzu. :) 
A już niedługo nowe recenzje i zdobienia. :3


You May Also Like

9 komentarze