Pędzelki ach pędzelki, czyli nowa wishlista ;)

by - 5/16/2016 08:14:00 PM

Bo pędzelków nigdy dość. ;)Pędzelki z metalowymi trzonkami prezentują się bosko i moje srocze oczy nie mogą przejść obok nich obojętnie. ;) Są również wersje jednokolorowe, ja wybrałam w trzech innych. ;)


Pędzelki do zdobień potrafią się szybko niszczyć a poza tym dobrze jest mieć kilka zestawów bo zawsze znajdziemy takie które pokochamy.Tego rodzaju pędzelki będą dobre do oczyszczania skórek, ale też do malowania one stroke. Będę chciała znów popróbować tej metody więc nowe pędzelki będą dobrą do tego okazją. ;)
Jeśli myślicie że mam za dużo pędzelków to jesteście w błędzie. :p I choć pewnie nie wszystkie z tego zestawu będą przydatne to i tak chcę je wypróbować. A płaskie syntetyczne bardzo lubię więc nigdy mi nie jest ich za mało. ;) Do wyboru w trzech kolorach. :)Sztuczne rzęsy używam bardzo rzadko, w sumie mam ich niewiele a te które mam na pasku są raczej do makijaży "na pokaz". Zobaczymy czy te sprawdza się bardziej do np. makijażu wieczorowego.
To teraz czekam na paczkę i będzie testowanie i mizianie. ;)

You May Also Like

7 comments

 1. Ciekawie wyglądają te z metalowymi rączkami! Rzeczywiście nie da się koło nich przejść obojętnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te pędzle z zestawu 3 sztuk będą prawdopodobnie za duże do one stroke. Lepiej wybrać któryś z pędzelków z zestawu 15 sztuk, który wkleilaś wyżej. Jeśli chcesz, to podam Ci link do pędzla z bps który obecnie jest moim ulubieńcem do obe stroke.

  OdpowiedzUsuń
 3. te pierwsze pędzle mnie kuszą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę sobie zakupić jakieś porządne pędzelki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pędzelki z drugiego zdjęcia, linki kliknięte :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ktoś tu ma obsesje na pędzle :p

  OdpowiedzUsuń
 7. Te białe pędzelki do zdobień niedawno były w hebe w promocji za 8-9zł :)

  OdpowiedzUsuń