Torebki i peruki, czyli co mnie zaciekawiło ponownie na stronie DressLink

by - wtorek, stycznia 26, 2016

Wiem, że nie każdy lubi takie wishlisty :p, ale u mnie nie pojawiają się co chwilę. ;) Tym razem postawiłam na rzeczy, które chciałam na początku zamówić, ale jakoś odwlekałam to. ;) Tym razem ze sklepem DressLink.W domu mam jedną perukę - pomarańczową. Ale marzy mi się też kilka innych. Postanowiłam więc wypróbować taka w kolorze dosyć naturalnym (oby! ;)). Kolory do wyboru są trzy, a ja wybrałam...a nie powiem wam. ;) bardzo podobała mi się też jeszcze TA peruka, ale nie ma już koloru, który wpadł mi w oko, więc może następnym razem. ;)
Drugą rzeczą są torebki wieczorowe. Zamówiłam dwa kolory z 9 dostępnych. Nawet jeśli nie założę ich na wyjście (ale myślę że choć raz z taką wyjdę ;)) to będą fajną ozdobą zdjęć.Kolejna torebka (dwa kolory do wyboru). Widziałam coś podobnego kiedyś w jakimś sklepie i jestem ciekawa jak będzie wyglądała na żywo ta. :)


Dodatkowo jak na kosmetykoholiczkę przystało musiałam wypatrzyć ten pędzel w dziale Beauty. :p Jestem go mega ciekawa. :DYou May Also Like

10 komentarze