Coś do makijażu, coś do paznokci... Nowa wishlista ze sklepu DressLink.com

by - niedziela, listopada 22, 2015

Niedawno recenzowałam kilka produktów ze sklepu CNDirect.com (płytka do stempli, gąbeczka do makijażu, zimowa opaska do włosów, organizer na bieliznę) a dziś przedstawiam kolejną wishlistę, tym razem ze sklepu DressLink. Tym razem postawiłam tylko na kilka produktów, ale.... Przekonajcie się co mnie zaciekawiło. :)


Tym razem postawiłam na kolejne pędzle do makijażu. Lubię je zbierać. ;) A ten pojedynczy wygląda dosyć zabawnie, więc jestem ciekawa jak spisze się podczas używania go przy malowaniu twarzy.Prawdziwych Real Techniques nie posiadam, ale mam kilka podróbek do makijażu twarzy i jestem z nich zadowolona. Jak się spiszą te?


Gąbeczek do gradientów nigdy za mało, a 100 sztuk to naprawdę dużo. :D


Na chwilę obecną paznokcie maluję tylko sobie (niebawem i swojej mamie coś zmaluję bo już mnie o to poprosiła, a właściwie o hybrydę :D), a poduszeczka może być przydatnym gadżetem. :)


Na koniec zaciekawiły mnie piegi - mam jedno czy dwa opakowania piegów, a 12 sztuk to sporo i można już stworzyć coś naprawdę ciekawego. :)Jak Wam się podoba mój wybór? Będę wdzięczna za kliknięcia w linki. :) I do następnego posta, czyli już....jutro. ;)

You May Also Like

16 komentarze