Co ponownie zaciekawiło mnie na CNDirect.com?

by - piątek, października 16, 2015

Siedzę w domu chora. Znowu. Tym razem jakaś bakteria-wirus mocno zaatakowały moją krtań i nie mogę mówić. W dodatku mam zaczerwienione oko i ropieje mi w nocy. Eh...dlatego nie przepadam za jesienią. ;)
Na dziś mam dla Was kolejną wish listę. Może i wam coś wpadnie w oko. Zamówiłam tym razem coś do makijażu, do paznokci, z okrycia głowy i do komody. ;)Szał na świecące kule trwa. I w sumie mnie też zaczynają się podobać. Na CNDirect.com znalazłam takie. Akurat nie w moim stylu (mam takie kulki - kilka - ale bez lampek), ale może kogoś zainteresują. :)Lubię ładne rzeczy i gdybym miała garderobę lub kącik przeznaczony tylko do makijażu, paznokci i ubierania się to pewnie chciałabym co ładniejsze sztuki biżuterii wystawić na wierzch, a takie urocze stojaki wyglądają wprost świetnie. :)
STOJAK NA BIŻUTERIĘ ("róże") ("spódnice") ("parasole")Na razie moja bielizna jest tylko poukładana, ale w sumie rozglądam się za organizerem i te mi się bardzo podobają.Chciałabym tez wypróbować to jajeczko. W sumie ciekawa jestem jak z jego jakością. :pPłytki do stempli - wiadomo. :D Obecnie na promocji więć warto się zainteresować i sprawdzić jakość.


Nie przepadam ogólnie za czapkami bo włosy po nich zawsze dziwnie wyglądają, ale że nie lubię zimna w głowę to noszę. :p Zawsze jednak brakowało mi czegoś fajnego do koków a tu proszę, całkiem przyjemna opaska. :)


Spodobały mi się też dwa modele czapek, w sumie chyba jeszcze ze dwa były fajne, ale pokażę wam te. Może bliżej zimy przetestuję i je. :)

Będzie mi miło jeśli poklikacie w linki pod zdjęciami a ja chętnie się odwdzięczę jeśli wrzucicie adres podobnego postu po moim dzisiejszym. :)


P.S. Grafika na samym początku powstała dzięki darmowemu kreatorowi scen, który stworzyła Madl-len i możecie znaleźć go TUTAJ. :)

You May Also Like

18 komentarze