Konkurs kreatywny na 2 urodziny bloga!

by - poniedziałek, czerwca 15, 2015

Witajcie kochani! Dziś same przyjemności. <3 Dokładnie za miesiąc miną dwa lata odkąd zaczęłam pisać TEGO bloga! <3 Dwa lata, jeju jak ten czas leci! Z tej okazji mam dwa was trochę niespodzianek. :) Osoby, które nie mają zbytniego talentu do malowania paznokci niech się nie martwią bo za miesiąc i dla nich coś będzie. ;) Ale po kolei....Po pierwsze jak już mogliście się domyślić, chodzi o konkurs kreatywny, gdzie trzeba będzie malować na paznokciach. Czyli mój konik ostatnimi czasy, że tak powiem. ;)
Nawet stworzyłam sobie logo do tego wydarzenia a jak je trochę podrasuję to może nawet do czegoś innego je wykorzystam. ;)

Konkurs współorganizuję wraz ze sklepem na allegro BajSzer, z którym obecnie współpracuję. <3

Z tej okazji wymyśliłam dwa tematy, z których wybieracie jeden z nich:
1. Pokaż na paznokciach z czym kojarzy ci się blog Świat Lyll lub jego autorka, czyli ja. ;)
2. Pokaż na paznokciach jak wyglądają dla Ciebie wakacje/lato.

W obu można się wykazać. Ten kto mnie czyta od dawna mniej więcej trochę coś o mnie wie. ;) Myślę że ten temat jest zdecydowanie kreatywny i...cóż jestem ciekawa Waszych prac. :D


Czas na nagrody, a jest o co walczyć. :)

Nagrody: bony do wykorzystania w sklepie BajSzer.
I miejsce: 150 zł + koszt wysyłki
II miejsce: 100 zł + koszt wysyłki
III miejsce: 70 zł + koszt wysyłki
Możliwe przyznanie wyróżnień. :)


Co trzeba zarobić?
  • Obserwować bloga Świat Lyll poprzez GFC: TUTAJ (chyba że już obserwujesz). Jeśli nie masz jak obserwować bloga a masz facebooka to polub mojego fanpage'a Świat Lyll (chyba że już lubisz).
  • Lubić BajSzer na facebooku: TUTAJ.
  • Wykonać pracę konkursową na jeden z dwóch tematów. Z uwagi na zainteresowanie: możecie wykonać prace na oba tematy - wygrywa jednak oczywiście jedna praca. Wysłać pracę na maila wraz z karteczką z napisem "Urodziny z Świat Lyll i Bajszer". Maksymalnie 2 zdjęcia, podpisane nickiem obserwacji i przesłane w załącznikach. W treści maila musi znajdować się nick z obserwacji oraz polubienia fanpejdża BajSzer oraz krótki opis zdobienia. W przypadku wykonania dwóch prac (każda na inny temat): proszę wysłać dwa osobne maile.
  • Dodatkowo można udostępnić informację o rozdaniu (baner na blogu, udostępnienie na facebooku, instagramie itp.).
  • Przeczytać regulamin. Ważne!

Oczywiście nie może zabraknąć regulaminu. ;)
__________
Regulamin
1. Konkurs jest organizowany przez blog Świat Lyll i firmę BajSzer.
2. Sponsorem nagród jest firma BajSzer.
3. Konkurs rozpoczyna się dnia 15.06.2015 r.
4. Prace konkursowe można wysyłać do dnia 15.07.2015 r. 5 sierpnia 2015 r. do godz. 23:59.
5. Warunkiem obowiązkowym jest obserwowanie bloga Świat Lyll (lub lubienie fanpage'a Świat Lylloraz polubienie strony BajSzer na facebooku, a także wykonanie pracy konkursowej na jeden z dwóch tematów. Można wykonać dwie prace: każdą na inny temat. Wygrywa tylko jedna praca.
6. Dodatkowo można polubić moją stronę na facebooku: Świat Lyll. A także udostępnić informację o konkursie. Nie wpłynie to jednak na wyniki konkursu. Jednak autorce bloga będzie miło z tego powodu. ;)
7. Zdobienia muszą być wykonane na co najmniej 4 paznokciach.
8. Jedno zdobienie może mieć maksymalnie 2 zdjęcia, przy czym na jednym z nich musi znajdować się karteczka z napisem "Urodziny z Świat Lyll i BajSzer".
9. Prace należy wysłać na adres e-mail: lylleill.lys@gmail.com. W temacie wiadomości należy podać tytuł "Urodziny ze Świat Lyll i BajSzer". Zdjęcia przesłać w załącznikach (może być kolaż) i podpisać je swoim nickiem. W treści maila podać swój nick pod którym obserwuje się bloga/lubi fanpage i lubi stronę BajSzer oraz krótko opisać swoje zdobienie (maksymalnie 3 zdania).
10. Prace bez karteczek lub w inny sposób nie spełniające zasad konkursu nie będą brane pod uwagę.
11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 7 dni od jego zakończenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba ogłoszenie wyników przesunie się o kilka dni o czym wszyscy zostaną powiadomieni na blogu.
12. W skład komisji oceniającej wejdą: Pani Paulina z BajSzer oraz autorka bloga, czyli ja.
13. Zwycięzcy będą mieli 5 dni na zgłoszenie się do Pani Pauliny w celu przekazania nagród poprzez e-mail: BAJSZER@wp.pl.
14. Koszty przesyłki nagrody pokrywane są przez firmę BajSzer.
15. Przystępując do konkursu akceptujesz regulamin.
16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach (Dz. U. z 2004 roku Nr 4 poz. 272 z późniejszymi zmianami).To jak? Znajdą się chętni? ^ ^ Czekamy z niecierpliwością na Wasze prace! <3You May Also Like

20 komentarze