Makijażowy Stworek-Potworek ;) Uwaga! Wchodzisz na własną odpowiedzialność!

by - wtorek, stycznia 14, 2014

Witam wieczorową porą :)

Niżej zobaczycie mój makijaż artystyczny ;) Porządkując kolorówkę znalazłam paletkę 12 cieni, które jakoś nie chciały współgrać z moimi powiekami, cienie są słabo na pigmentowane, strasznie się "kruszą" i w ogóle są do kitu - no ale ile j za nie dałam? 2zł? - oczywiście znajdą się i takie paletki cieni za grosze które do najgorszych nie należą (pisałam o takich TU), ale są wtedy na ogół perłowe, a te są jakby matowe, ale nie do końca.
Jako, że i tak miałam zmyć makijaż stwierdziłam, że się pobawię i zobaczę ci mi z tego wyjdzie ;) Najpierw zrobiłam sobie a'la sińce pod oczami ;) i jakoś tak dalej już poszło. Zresztą zobaczcie sami :D

Ale ostrzegam - oglądasz poniższe zdjęcia na własna odpowiedzialność! Nie odpowiadam za: uszkodzenia psychiki, oplucie ekranu, napady głupawki i wszelkie inne zachowania odbiegające od normy ;)

Zrobiłam dwie wersje - jedną normalną, a drugą troszkę podrasowaną na picmonkey.com Wytrzesz oczu - yeah xD
 Moje mino-wygłupy ;pSzkoda, że nie mam zdjęcia młodszego brata, kiedy wszedł do mojego pokoju, gdy "malowałam" kosmicznego stworka na twarzy. Jego mina była bezcenna! Przestraszył się biedak ;)

Pozdrawiam :*

You May Also Like

5 komentarze