Wszyscy mają TT mam i ja! ... oraz...

by - niedziela, sierpnia 11, 2013

Cześć!
W środę przyszła do mnie mała paczuszka a w niej Tangle Teezer Salon Elite w kolorze pomarańczowym! I jest to mój wcześniejszy prezent imieninowy od brata i bratowej :)
Długo zastanawiałam się nad tą szczotką lub z naturalnego włosia. Zapewne kupiłabym ją sama, ale bratowa zapytała mnie już wcześniej co chciałabym dostać i...wybrałam TT :)
Kolor szczotki mnie urzekł *u* - jest taki neonowo-pomarańczowy. Oczywiście niemal od razu ją wypróbowałam - to znaczy wieczorem, ponieważ tego dnia miałam warkoczykową plecionkę [KLIK].
Po warkoczykach różnie to z tym rozczesywaniem wychodzi, ale TT poradził sobie świetnie. Ta szczotka naprawdę sunie po włosach i o wiele lepiej rozczesuje wszelakiego rodzaju supełki.
W piątek byłam na wieczorze panieńskim kuzynki i zrobiłam sobie loczki (bez użycia lokówki czy prostownicy - zawijałam po prostu pasma w ślimaczki i tak chodziłam kilka godzin, loczki wyszły bardzo ładnie - żałuję, że nie zrobiłam fotki). Po przyjściu do domu użyłam TT i naprawdę szybko rozczesałam włosy przy czym na szczotce zostały może ze trzy włosy - kiedy próbowałam rozczesać loki inną szczotką to...zostawało ich o wiele więcej.
Do mojej dłoni pasuje idealnie, choć do uczesania np. kucyka już średnio się nadaje - będę najpierw czesała włosy TT a później normalną szczotką robiła kucyk.
Ciekawe jak będzie sprawować się na dłuższą metę.


Wzięłam udział w Wielkim Letnim Testowaniu z Garnierem - kupiłam wtedy w Rossmannie odżywkę Sekrety Prowansji (z morelą) i wybrałam sobie tę oto maskę. Przyszła we wtorek :)
Użyłam jej już dwa razy - w czwartek i dziś (w niedzielę). Po pierwszym użyciu nie byłam zadowolona, ale być może to był po prostu mój bad hair day. Dziś jednak włoski są ładnie wygładzone, lekko błyszcząc i delikatne. Warto jednak dodać, że nie trzymałam jej 3 minut - tylko 15. 3 minuty to ja trzymam odżywkę na włosach ;)
Efektów spektakularnych pewnie nie będzie, ale może wraz z odżywką (którą również mam) coś da.
Zapach ma obłędny :)


P.S. Zapewne ani jutro ani we wtorek nic nowego się nie pojawi (choć miałam zamiar napisać), ponieważ jutro (poniedziałek) mam pogrzeb mojego wujka :( a we wtorek mam fryzjera.

Bye, Lyll

You May Also Like

1 komentarze